Start arrow O Nas
O Nas - Szkolenia na operatora koparki

Aby sprostać wymaganiom najwybredniejszych klientów Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski oddała do użytku nowo wybudowany obiekt do celów szkoleniowych i edukacyjnych w różnych dziedzinach nauczania zawodowego. Obiekt nasz spełnia wszystkie wymagania stawiane placówkom szkoleniowym na terenie Unii Europejskiej.

 

W ostatnich dniach został przeprowadzony audit przez firmę z Norwegi w celu testowania spawaczy. Ośrodek wywarł bardzo duże wrażenie na przełomie sierpnia i września dojdzie do pierwszych testów przyszłych pracowników.

 

Staramy sie rozszerzać gamę szkoleń. W maju uzyskaliśmy zezwolenie do szkolenia operatorów maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych w tym m. in.; koparki jednonaczyniowe do 0,8 m 3 kl III , koparko-ładowarki wszyskie typy kl. III , ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3 kl III, zagęszczarki, ubijaki wibracyjne wszystkie typy kl III ,oraz narzędzia udarowe ręczne.

 

O naszej rzetelności świadczy fakt, iż nie boimy się pokazywać Państwu i nie mamy żadnych tajemnic, kto u nas był to wraca. Jeśli chcą państwo się przekonać serdecznie zapraszamy do Iławy.

 

Z wyrazami szacunku,

pracownicy Firmy Szkoleniowo-Usługowej Mieczysław Czajkowski.